crosssearch

Středisko Solaris leží na poloostrůvku, porostlém borovicemi, vzdáleném cca 6 km od města Šibenik. Je zde krásná oblázková pláž, s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti, místy s betonovými platy. Solaris je velmi dobře vybavené středisko, které hostům nabízí bohaté zázemí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Středisko Solaris leží na poloostrůvku, porostlém borovicemi, vzdáleném cca 6 km od města Šibenik. Je zde krásná oblázková pláž, s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti, místy s betonovými platy. Solaris je velmi dobře vybavené středisko, které hostům nabízí bohaté zázemí pro sport a zábavu.

Ubytování

mobilhome 4+2 lux (maximální počet osob je 6), velikost 32 m2 (mobilní domky budou nové v roce 2011) - 1x ložnice s francuzským lůžkem, 1x ložnice se 2 lůžky, obývací část s rozkládacím lůžkem až pro 2 osoby, kuchyňský kout s velkou lednicí, koupelna (sprcha, WC), klimatizace, zastřešená terasa. Mobilní domky jsou vzdáleny do cca 100 m od moře.

Příplatky

Za příplatek na místě - nutné uvést při rezervaci: SAT/TV 2,- €/den, mikrovlnná trouba 1,- €/den.
Na místě se platí: pobytová taxa 1,- €/dospělá osoba/den (0,50 €/dítě 12-18 let/den), povinný poplatek 30,- €/mobilehome/pobyt (zahrnuje: závěrečný úklid, ložní prádlo, plyn, elektřinu), dětská postýlka 1,- €/den, pes do 10 kg 4,40 €/den, parkování druhého auta cca 4,- €/den.

Napětí: 10A. !!! Ručníky a utěrky nutno vzít vlastní !!! Všechny mobilhomy mají klimatizaci.

Sport a zábava

Uprostřed areálu Solaris je moderní wellness centrum, které disponuje krytými i otevřenými bazény se sladkou i slanou vodou. Areálem projíždí autovláček, středisko má vlastní pekárnu. Na pláži jsou k dispozici sprchy se sladkou vodou. V areálu je široká nabídka vyžití pro děti i pro dospělé - část s pirátskou lodí, dětská hřiště, tobogány, animační programy.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000