crosssearch

Hotel je součástí moderního hotelového a sportovního komplexu Šibenik - Solaris obklopeného borovicovým lesem. Resort leží na břehu moře asi 6 km od historického města Šibeniku, s nímž je spojen autobusovou linkou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je součástí moderního hotelového a sportovního komplexu Šibenik - Solaris obklopeného borovicovým lesem. Resort leží na břehu moře asi 6 km od historického města Šibeniku, s nímž je spojen autobusovou linkou. Středisko Šibenik-Solaris je označováno za nejlépe vybavené středisko na Jadranu. K dispozici jsou Solaris welness - spa, fitness, restaurace, plážové bary, směnárna, internetový koutek, prodejna suvenýrů, stylová dalmátská vesnička s restaurací nabízející místní speciality, italská restaurace Trattoria, 17 m dlouhá pirátská loď, pirátský golf, dětský dřevěný hrad, turistický vláček, vodní svět s tobogány a spousta dalších atrakcí pro celou rodinu. V letní sezóně má být v provozu rozsáhlý aquapark s atrakcemi pro děti i dospělé. Přímo na hotelu Solaris Beach Jure**** je recepce, bar na terase a u bazénu, obchod se suvenýry, směnárna, venkovní bazén, dětské hřiště. Za poplatek lze využít Solaris wellness - spa.

Ubytování: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (rozkládací gauč pro děti do 11,99 let), s vlastním příslušenstvím, balkon, fén, SAT/TV, minibar, telefon.

Stravování: Polopenze formou švédských stolů.

Pláž: Pláž je vzdálena od hotelu přibližně 50 m. K dispozici jsou sprchy i kabiny.

Přednosti: Spojení odpočinku, relaxace a sportu.

Doprava: Odjezd autobusů vždy v pátek, návrat v neděli.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000