crosssearch

Hotel je součástí moderního hotelového a sportovního komplexu Šibenik - Solaris obklopeného borovicovým lesem. Resort leží na břehu moře asi 6 km od historického města Šibeniku, s nímž je spojen autobusovou linkou. Středisko Šibenik-Solaris je označováno za nejlépe vybavené...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel je součástí moderního hotelového a sportovního komplexu Šibenik - Solaris obklopeného borovicovým lesem. Resort leží na břehu moře asi 6 km od historického města Šibeniku, s nímž je spojen autobusovou linkou. Středisko Šibenik-Solaris je označováno za nejlépe vybavené středisko na Jadranu. K dispozici jsou Solaris welness - spa, fitness, restaurace, plážové bary, směnárna, internetový koutek, prodejna suvenýrů, stylová dalmátská vesnička s restaurací nabízející místní speciality, italská restaurace Trattoria, 17 m dlouhá pirátská loď, pirátský golf, dětský dřevěný hrad, turistický vláček, vodní svět s tobogány a spousta dalších atrakcí pro celou rodinu. V letní sezóně má být v provozu rozsáhlý aquapark s atrakcemi pro děti i dospělé. Za poplatek je možno využít tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, vodní sporty, tobogán. Programy pro dospělé i děti, animace, aqua aerobic, živá hudba. V hotelu Solaris Beach Jakov*** je k dispozici recepce, hotelová restaurace, směnárna, venkovní bazén, dětské hřiště, obchod se suvenýry. Za poplatek lze využít Solaris wellness - spa.

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda pro děti do 11,99 let), s vlastním příslušenstvím, fén, SAT/TV, minibar, telefon. Možnost rodinných pokojů - 2 propojené dvoulůžkové pokoje, s možností ubytování až 3 dětí (2 děti do 11,99 let a 1 dítě do 14,99 let) se 2 dospělými osobami. Pokoje jsou bez balkonu.

Stravování: Polopenze formou švédských stolů.

Pláž: Pláž je vzdálena od hotelu přibližně 50 m. K dispozici jsou sprchy i kabiny.

Přednosti: Spojení odpočinku, relaxace a sportu.

Doprava: Odjezd autobusů vždy v pátek, návrat v neděli.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000