crosssearch

Mobilhomy jsou součástí rozlehlého sportovního a hotelového komplexu Solaris obklopeného olivovníky a borovicovým lesem v těsné blízkosti krásné oblázkové pláže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Mobilhomy jsou součástí rozlehlého sportovního a hotelového komplexu Solaris obklopeného olivovníky a borovicovým lesem v těsné blízkosti krásné oblázkové pláže. Jsou ideálním místem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi a mladé skupinky. Místní příjemné klima, azurové moře a nádherné pláže s různými atrakcemi se staly vyhledávanými na letní dovolenou pro turisty z celé Evropy. Historické a kulturní centrum města Šibeniku je od komplexu vzdálené asi 6 km. Ve městě jsou obchůdky se suvenýry, restaurace, hospůdky a discocluby.

Vybavení

Ve sportovním a hotelovém komplexu Solaris najdete venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén, wellness centrum, recepci, směnárnu, trezor a restauraci. Součástí komplexu je i blízké parkoviště.

Ubytování

Klimatizované mobilhomy pro 4-6 osob se dvěmi dvoulůžkovými ložnicemi, obývací místnost a kuchyňský kout s rozkládacím dvoulůžkem, TV/SAT, soc. zařízení, terasa. Bližší popis mobilhomu naleznete níže, v popisu každé ubytovací jednotky.

M.HOME 4-6:
Obsazenost 4 až 6 osob, klimatizovaný mobilhome o rozloze 32 m2, se dvěmi dvoulůžkovými ložnicemi, obývací místností, kuchyňským koutem s rozkládacím dvoulůžkem, TV/SAT, soc. zařízení, terasa s venkovním posezením.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Sport

Komplex nabízí široké sportovní vyžití. K dispozici jsou venkovní bazény s mořskou vodou, vnitřní bazén, hřiště na míčové hry, tenisové kurty, stolní tenis, bowling, minigolf, dětské městečko. Na pláži si můžete užít vodní sporty, potápění, skluzavky nebo tobogán. Za návštěvu rozhodně stojí wellness centrum s vyhřívanými bazény, saunou, aromaterapiemi, fitness a wellness barem s meditační zahradou. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, pískoviště.

Tipy

Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.

Pláž

Oblázková-betonová: pláž vzdálená asi 50 m od mobilhomu je zčásti oblázková, zčásti betonová. Na pláži najdete sprchy a převlékací kabiny. Možné vypůjčení lehátek a slunečníků.

Moře

asi 50 m od mobilhomů 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000