crosssearch

Hotelový a sportovní komplex Solaris je vzdálen asi 7km od centra &ibeniku. Komplex je spojen městem autobusovou linkou. Areál je tvořen hotely Jakov, Andria, Ivan, Jure a Niko. Hotely působí samostatně, jsou oddělené úseky lesoparku.

Konečná cena za osobu od: 15 062 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový a sportovní komplex Solaris je vzdálen asi 7km od centra Šibeniku. Komplex je spojen městem autobusovou linkou. Areál je tvořen hotely Jakov, Andria, Ivan, Jure a Niko. Hotely působí samostatně, jsou oddělené úseky lesoparku. Uprostřed areálu je moderní wellness centrum, které disponuje krytými i otevřenými bazény se sladkou i slanou vodou. Areálem projíždí autovláček, středisko má vlastní pekárnu. Hotely jsou vybaveny restaurací, aperitiv barem, terasou, obchodem se suvenýry.

Hotel Jure leží v klidnější části. Klienti hotelu využívají wellness centrum zdarma, platí pouze služby (masáže, kosmetika, solárium).

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, balkonem, fénem a s možností až dvou přistýlek.

Stravování: Snídaně i večeře jsou formou bufetu. 1x týdně dalmatinský večer, většinou se podávají národní speciality.

Pláž: je oblázková, písčitá, vzdálená od hotelů asi 50 metrů, pláže mají pozvolný vstup do vody. K dispozici i sprchy se sladkou vodou a i velký tobogán v rámci hotelu.

U většiny hotelů probíhá animační program pro dospělé a děti, večer živá hudba.

Lokalita: Šibenik (SEVERNÍ DALMÁCIE)

Poloha: Do 150 metrů od pláže

Typ stravy: polopenze

Vybavení: bazén, bazén s mořskou vodou, dětský klub, fitness, internet, kadeřnictví, kosmetika, masáže, obchod se suvenýry, sauna, směnárna

Sport: aerobic, basketbal, bazén, dětské hřiště, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, treking, vodní sporty, volejbal

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000