crosssearch

Hotelový a sportovní komplex Solaris je vzdálen asi 7 km od centra Šibeniku. Komplex je spojen městem autobusovou linkou. Areál je tvořen hotely Jakov, Andria, Ivan, Jure a Niko.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový a sportovní komplex Solaris je vzdálen asi 7 km od centra Šibeniku. Komplex je spojen městem autobusovou linkou. Areál je tvořen hotely Jakov, Andria, Ivan, Jure a Niko. Hotely působí samostatně, jsou oddělené úseky lesoparku. Uprostřed areálu je moderní wellness centrum, které disponuje krytými i otevřenými bazény se sladkou i slanou vodou. Areálem projíždí autovláček, středisko má vlastní pekárnu. Hotely jsou vybaveny restaurací, aperitiv barem, terasou, obchodem se suvenýry. Klienti hotelu využívají wellness centrum zdarma, platí pouze služby (masáže, kosmetika, solárium).

Ubytování:

klimatizované dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, balkonem, fénem a s možností přistýlky. Snídaně i večeře jsou formou bufetu. 1x týdně dalmatinský večer, většinou se podávají národní speciality.

Pláž:

Pláž je oblázková, písčitá, vzdálená od hotelů asi 50 metrů, pláže mají pozvolný vstup do vody. K dispozici i sprchy se sladkou vodou a i velký tobogán v rámci hotelu. U většiny hotelů probíhá animační program pro dospělé a děti, večer živá hudba.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000