crosssearch

Letovisko Privlaka se nachází na rozsáhlém rovinatém, písčitém poloostrově, který ze severovýchodní strany uzavírá Ninský záliv s královským městem Nin a z jihozápadní Zadarský kanál a ostrov Vir.

Konečná cena za osobu od: 2 277 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Letovisko Privlaka se nachází na rozsáhlém rovinatém, písčitém poloostrově, který ze severovýchodní strany uzavírá Ninský záliv s královským městem Nin a z jihozápadní Zadarský kanál a ostrov Vir. Od Zadaru je vzdálená 18 km, od Ninu 5 km, od Zatonu 8 km. Privlaka je přitažlivým turistickým místem díky proslulým písčitým plážím a zátokám. Na některých místech se vyskytuje léčivé bahno.
Moderní hotel Laguna se nachází na klidném místě na písčité pláži v Prilavce. Je zařízen saunou a posilovnou. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV a restauraci, která nabízí středomořskou kuchyni. Dva kilometry odtud se nachází autobusová zastávka, odkud jezdí spoje do Zadaru.

Vybavení

Recepce, resataurace, coffee bar, posilovna, sauna, parkování, připojení WI-FI.

Ubytování

Hotel Laguna nabízí příjemné ubytování hotelového stylu. Ubytování je zajištěno v 1-lůžkovýc a 2-lůžkových pokojích s klimatizací a s možností přistýlky. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

P 1/1:
Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, klimatizace.

P 1/2:
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj, vlastním sociální zařízení, TV/SAT, telefon, klimatizace.

P 1/2+1:
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj a možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, klimatizace.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Sport

V hotelu se nachází fitness centrum, sauna, masáže, pronájem kol, dětské hřiště.

Tipy

Národní park Krka - množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek  Chorvatského krasu. Národní park Kornati - nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, ideální podmínky pro potápění. Šibenik - starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.

Pláž

Písečná: asi 5 m od hotelu, pozvolný vstup do moře. 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 333 termínů

Celkem 333 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000