crosssearch
myway.cz

Hotel Zora patří k hotelovému komplexu Adriatic skládající se z několika propojených pavilonů, umístěných na piniemi porostlém poloostrově Raduča. Vybavení hotelu: hala s recepcí, restaurace, kavárna, aperitiv bar, TV místnost, konferenční místnost.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Lokalita: Primošten (SEVERNÍ DALMÁCIE)

Poloha: Do 50 m od pláže

Typ stravy: polopenze

Vybavení: bar, kadeřnictví, kavárna, obchod se suvenýry, pizzerie, recepce, restaurace, směnárna, tenisové kurty, terasa, terasa s hudbou

Sport: minigolf, stolní tenis, šlapadla, vodní sporty, volejbal

Hotel Zora patří k hotelovému komplexu Adriatic skládající se z několika propojených pavilonů, umístěných na piniemi porostlém poloostrově Raduča.

Vybavení hotelu: hala s recepcí, restaurace, kavárna, aperitiv bar, TV místnost, konferenční místnost.

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové pokoje s koupelnou se sprchou a WC, SAT TV, fénem a balkónem - část pokojů je s výhledem na moře. Pokoje jsou rozděleny na Comfort *** a Premier Club ****.

Stravování: ALL INCLUSIVE formou bufetu, odpolední svačina, nealko nápoje a alkoholické nápoje místní výroby. Možná je i pouze polopenze, ale pouze mimo sezónu, tj. do 15.6. a od 15.9.

Sport a zábava: bazén s uzavíratelnou kopulí s mořskou vodou, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, víceúčelové hřiště, minigolf, vodní sporty, wellness centrum (sauna, solárium, fitness, aerobic, aquaerobic, whirlpool), hudba na terase. Pláž: oblázková, skalnatá.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000