crosssearch

Letovisko leží na poloostrově mezi zátokami Raduča a Primošten.skou stranu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Město s přístavem a turistické centrum v neuvěřitelně nádherném přírodním prostředí, chráněném před severními větry. Letovisko leží na poloostrově mezi zátokami Raduča a Primošten. V zátokách se táhnou 2 velké pláže. Primošten je jedním z nejkrásnějších městeček v Jaderském moři a proslulým turistickým centrem Dalmácie.
Villa Joso je situována pouhých 10 m od moře, ve vzdálenosti asi 300 m se nachází malebné centrum, restaurace a obchody jsou od vily vzdáleny asi 250 m.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím a TV/SAT, klimatizace /zahrnuta v ceně), možnost parkování.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 2 až 6-lůžkových apartmánech. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

MONO 2:
Obsazenost 2 osoby, apartmán o rozloze 25 m2, jedna místnost se 2 lůžky, kuch. kout, TV/SAT, klimatizace, soc. zařízení, terasa/balkon (7 m2). Apartmán je orientovaný na mořskou stranu.

BILO 3:
Obsazenost 3 osoby, apartmán o rozloze 30 m2, jedna ložnice, obývací místnost, kuchyňe, TV/SAT, klimatizace, soc. zařízení, balkon/terasa (7 m2). Apartmán je orientovaný na mořskou stranu.

BILO 4:
Obsazenost 4 osoby, apartmán o rozloze 45 m2, jedna ložnice, obývací místnost, kuchyňe, TV/SAT, klimatizace, soc. zařízení, balkon/terasa (7 m2). Apartmán je orientovaný na mořskou stranu.

TRILO 5:
Obsazenost 5 osob, apartmán o rozloze 55 m2, 2 ložnice, obývací místnost, kuchyně, TV/SAT, klimatizace, soc. zařízení, balkon/terasa (7 m2). Apartmán je orientovaný na mořskou stranu.

QUADRI 6:
Obsazenost 6 osob, apartmán o rozloze 75 m2, 3 ložnice, obývací místnost, kuchyně, TV/SAT, klimatizace, soc. zařízení, balkon/terasa (15 m2). Apartmán je orientovaný na mořskou stranu.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních vyhlášených restaurací.

Sport

Tenis, stolní tenis, potápění, škola potápění, volejbal, minigolf, vodní sporty, v městečku diskotéky, restaurace, kavárny, bary. Pro děti: hřiště na míčové hry, pískoviště, skákadla, prolézačky.

Tipy

Národní park Krka: množství vodopádů, jezer a peřejí vytvořených nejpodivuhodnější řekou ze všech řek Chorvatského krasu. Národní park Kornati: nejpočetnější souostroví na Jadranu, 109 ostrovů a ostrůvků, poskytuje ideální podmínky nejen pro potápění. Šibenik: starověké chorvatské město s gotickou katedrálou Sv. Jakuba, zařazenou do seznamu světového dědictví UNESCO.

Pláž

Oblázková: ve vzdálenosti asi 250 m od vily.

Další

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (mimo apartmán typu BILO 3).

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000