crosssearch

Jde o jednopatrové domky, situované v piniovém lesíku v klidné části romantického poloostrova, v blízkosti pláží a nedaleko hotelu Zora. Areál je vzdálen od centra městečka asi 5 minut chůze. Vybavení pavilonů: Jednoduché vybavení s možností využívat všech služeb blízkého...

Konečná cena za osobu od: 5 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 

Poloha

Jde o jednopatrové domky, situované v piniovém lesíku v klidné části romantického poloostrova, v blízkosti pláží a nedaleko hotelu Zora. Areál je vzdálen od centra městečka asi 5 minut chůze. Vybavení pavilonů: Jednoduché vybavení s možností využívat všech služeb blízkého hotelu Zora vč. nového bazénu.

Vybavení

Velmi jednoduché vybavení, které je kompenzováno možností využívat všech služeb blízkého hotelu Zora vč. bazénu a velmi kvalitního stravování v hotelové restauraci. Parkování v objektu za poplatek.

Pokoje

Velmi jednoduše vybavené dvou- a třílůžkové pokoje se s sprchou a WC. Pokoje jsou v přízemí a v prvním patře domků a mají francouzská okna (od země ke stropu) se zábradlím. Výhled do zeleně piniového lesíku.

Stravovaní

Bufetová polopenze v hotelu Zora, který je vzdálen 50–100 m od pavilonů.

Sport a zábava

Tenisové kurty s umělým osvětlením, stolní tenis, volejbal, minigolf, šlapadla, motorové čluny, půjčovna potřeb pro potápění. Večerní program a taneční hudba.

Pláž

Na severní straně poloostrova jsou asi 50 až 100 m od pavilonů oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. Oblázkové úseky se střídají s kamenitými částmi. Na jižní straně poloostrova, asi 150 až 200 m od pavilonů, jsou divočejší kamenité pláže, místy s plochami na slunění. Foto pláže na str. 206 dole.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 41 termínů

Celkem 41 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000