crosssearch

Jadranka Guberovič - Apt. Pro 4 Osoby

Chorvatsko, Severní Dalmácie - Primošten

Klidné letovisko v blízkosti kouzelného městečka Primošten, křiš álově čistá voda, velmi srdeční domácí hovořící česky jsou zárukou spokojené dovolené.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Klidné letovisko v blízkosti kouzelného městečka Primošten, křiš álově čistá voda, velmi srdeční domácí hovořící česky jsou zárukou spokojené dovolené.

Pláž: Cca 150 m od přírodní oblázkové pláže nebo stěny s betonovými platy

Typ stravy: Bez stravy

Poloha: Nový moderně zařízený domek v malé osadě Bilo vzdálené necelých 5 km od Primoštenu se 3 apartmány se nachází v rekreační zóně tvořené domky a penziony nad magistrálou ve stráni vroubené borovými háji. V blízkosti domu je několik krásných zátok a ostrůvků, kam lze doplout na člunu.

Vybavení: Pronájem apartmánů s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, TV, klimatizace, parkování ve dvoře pro 1 os. auto/apt., gril v zahradě. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek: Klimatizace 5 EUR/den, možnost výletů za poplatek loďkou s majitelem apartmánů.

Ubytování: Všechny 3 apartmány s vlastním vchodem se nacházejí v 1. patře, mají balkon s nádherným výhledem na moře, klimatizaci, TV, koupelnu s WC, v ložnici manželské lůžko a obytné místnosti s vybaveným kuchyň. koutem, rozkládací gauč vhodný pro 2 dosp. osoby.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000