crosssearch

Velmi oblíbený hotel pro svou polohu uprostřed borovicového háje na klidném místě je lemován nádhernými oblázkovými plážemi s pozvolným vstupem do vody vhodným pro malé děti. Doporučujeme příplatek za mořskou stranu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

hotel - 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, balkonem, s možností přistýlky, mořská strana za příplatek. Vilky: apt. pro 2-4 osoby (32 m2) - obývací pokoj s gaučem, TV/SAT, minikuchyň, ložnice, koupelna a sprcha/WC, terasa. Apt. pro 3-5 osob (34 m2) - obývací pokoj s gaučem, TV/SAT, minikuchyň, ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, koupelna s sprcha/WC, terasa. Apt. pro 4-5 osob (38 m2 typ A) - obývací pokoj s gaučem, TV/SAT, minikuchyň, 2 dvoulůžk. ložnice, koupelna s sprcha/WC, terasa. Apt. pro 4-6 osob (48 m2 typ B) - obývací pokoj s gaučem, TV/SAT, minikuchyň, 2 dvojlůžk. ložnice, koupelna a sprcha/WC, terasa. Gauč doporučujeme pro 2 děti nebo 1 dosp. os.

Poloha

hotel s vilkami a kempem leží na okraji městečka Pirovac v olivovo-borovém háji, centrum města je procházkou vzdáleno cca 10 minut, vzdálenost populárního letoviska Vodice 12 km.

Pláž

cca 30 m od oblázkovo-kamenité pláže

Vybavení

restaurace, aperitiv bar, snack bar, směnárna, TV místnost, parkoviště, taneční terasa, venkovní bazén s mořskou vodou, sportovní hřiště.

Služby za poplatek

pronájem tenisových dvorců, zapůjčení jízdních kol, vodní sporty, parkoviště za poplatek cca 4 EUR/den - splatný na místě, pronájem slunečníků, lehátek, lodiček, masáže, pokojová služba, prádelna, čistírna, služba žehlení, internet.

Stravování

Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

Děti

dětské hřiště, tobogán.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000