crosssearch

Soukromé ubytování - Pakoštane

Chorvatsko, Severní Dalmácie - Pakoštane

Ubytování: vybavená studia nebo apt. pro 2-10 osob, s vlastní koupelnou a WC, kuchyň. koutem se základním vybavením, ložnicí vybavenou lůžky, obytnou místností s rozkl. gauči, většinou s možností přistýlky. Popis na vyžádání v CK. Poloha: malá a klidná vesnička ve svahu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

vybavená studia nebo apt. pro 2-10 osob, s vlastní koupelnou a WC, kuchyň. koutem se základním vybavením, ložnicí vybavenou lůžky, obytnou místností s rozkl. gauči, většinou s možností přistýlky. Popis na vyžádání v CK.

Poloha

malá a klidná vesnička ve svahu s několika hlubokými zátokami, kde se nachází krásné pláže a naproti ležící ostrov robinsonů Vrgáda s krásnou písčitou pláží. Apartmány se nacházejí ve vilové zástavbě a jsou ideální pro milovníky tichého prostředí.

Pláž

cca do 450 m od písčito-oblázkových pláží, případně písčitých

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. (parkování pro klienty na ostrov Vrgáda za poplatek v Pakoštane), gril - na vyžádání v CK.

Služby za poplatek

domácí zvířata - na vyžádání v CK, možnost klimatizace - na vyžádání v CK, splatné v místě. Celá řada vodních sportů, pronájem kol.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000