crosssearch

Unikátní turistické středisko tvořené bungalovy ve stylu polynéských chatek, uprostřed vonících borovic s mělkou písečnou zátokou zaujme všechny, kteří chtějí strávit netradiční dovolenou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Unikátní turistické středisko tvořené bungalovy ve stylu polynéských chatek, uprostřed vonících borovic s mělkou písečnou zátokou zaujme všechny, kteří chtějí strávit netradiční dovolenou.

Poloha

Středisko se nachází 35 km jižně od Zadaru a cca 500 m od cent ra Pakoštane, pláž je vzdálená cca 50-500 m.

Vybavení

Centrální recepce a restaurace, několik sanitárních budov (společná sociální zařízení, umyvadla, sprchy se studenou a teplou vodou, WC), trezor v recepci, café bary, malý obchod, směnárna. Zdarma: animace pro děti a dospělé, večerní programy v amfi teátru, tenis, stolní tenis, aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, basketbal, miniklub pro děti, lukostřelba, parkoviště. Dále je zde petanque, horolezecká stěna, lanový park, pronájem jízdních kol a loděk (za poplatek).

Ubytování

Bungalovy z rákosu s keramickou dlažbou jsou vybaveny jednoduchou otevřenou skříní (počet podle velikosti bungalovu), pevnými lůžky a ložním prádlem. V bungalovech není zavedena elektřina, vzdálenost od sanitárních budov do 30 metrů. Doporučujeme vzít si s sebou přenosný zdroj světla (nesmí být elektrické, plynové a ani svíčky) a zámek na uzamčení chatky, nutno vzít vlastní ručníky. A2 - bungalov se dvěma lůžky, B3 - bungalov se třemi lůžky, C4(+1) - bungalov s dělící stěnou je vybaven dvěma spojenými lůžky a třemi dalšími.

Stravování

Plná penze. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, během stravy pivo, víno a džus v restauraci.

Pláž

Dlouhá a mělká zátoka s písečnou pláží a velmi pozvolným vtupem do moře je vzdálena cca 50-500 m - dle polohy chatky. Kolem střediska se táhne kamenná pláž s oblázky. Na pláži - sprchy, bar, LEHÁTKA ZDARMA.

Autobusová doprava

nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Svitavy, Šumperk, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřeh, Zlín, Znojmo.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000