crosssearch

Kemp Kozarica - mobilhome

Chorvatsko, Severní Dalmácie - Pakoštane

Oblíbený a dobře vybavený kemp leží u piniového lesa přímo u pláže. Do centra městečka se dostanete příjemnou procházkou podél průzračného moře asi za 10 min.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Oblíbený a dobře vybavený kemp leží u piniového lesa přímo u pláže. Do centra městečka se dostanete příjemnou procházkou podél průzračného moře asi za 10 min. Nabízí se zde řada sportovních aktivit a bohatý společenský a kulturní život. Romantická je procházka po pobřeží ve večerních hodinách.

Vybavení

Renovované klimatizované mobile homy s příslušenstvím. Součástí každého mobile homu je kuchyňský kout, soc. zařízení a zastřešená terasa s posezením. Středisko disponuje supermarketem, směnárnou, coffee a snack barem, internetovou kavárnou, dětským hřištěm, parkovištěm. Máte zde možnost zahrát si plážový volejbal, stolní tenis nebo se zúčastnit animačních programů.

Ubytování

Kemp Kozarica nabízí příjemné ubytování v mobile homech pro 2-4 osoby (při obsazení 2 dospělé osoby + 2 děti do 12 let) a pro 4-6 osob  (při obsazení 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let). Kemp nabízí nové luxusní mobile homy X-LINE pro 4-6 osob (při obsazení 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let) Bližší popis každého typu mobile homu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

M.HOME2:
Obsazenost 2 osoby (12 m2), ložnice, koupelna, kuchyňský kout, klimatizace, zastřešená terasa.

M.HOME 4:
Obsazenost 2-4 osoby (18 m2) - 2 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, ložnice, koupelna, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, zastřešená terasa.

M.HOME6 A:
Obsazenost 4-6 osob (24 m2) - 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, 2 ložnice, koupelna, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, zastřešená terasa.

M.HOME6 B:
Obsazenost 4-6 osob (32 m2) - 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, 2 ložnice, koupelna, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, zastřešená terasa.

MH X-LINE:
Obsazenost 4-6 osob (36 m2) - 4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let, 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyňský kout s obývacím pokojem, klimatizace, zastřešená terasa.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport

Animační programy, půjčovny vodních skútrů a šlapadel, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, potápění. V městečku taneční terasy, hospůdky, kavárny, pizzerie, cukrárny. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, pískoviště.

Tipy

Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m.
Zadar: ,,malý chorvatský Řím" - i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek.
Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázkovo-kamenitá: asi 20 metrů od střediska, s betonovými plochami na opalování.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000