crosssearch

Kemp Kozarica - Karavany

Chorvatsko, Severní Dalmácie - Pakoštane

Kemp Kozarica v Pakoštane nabízí klientům vysokou úroveň ubytování, aby jejich dovolená proběhla v plné spokojenosti. Jedinečný zážitek skýtá možnost kempování na samém břehu moře u skalnatých a oblázkových pláží, krytých stínem borovicových lesů. Je tu dětský bazén a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kemp Kozarica v Pakoštane nabízí klientům vysokou úroveň ubytování, aby jejich dovolená proběhla v plné spokojenosti. Jedinečný zážitek skýtá možnost kempování na samém břehu moře u skalnatých a oblázkových pláží, krytých stínem borovicových lesů. Je tu dětský bazén a sportovní hřiště pro aktivní dovolenou. Kromě nabídky supermarketu, internetové kavárny, obchodů a kaváren, restaurace s letní terasou nabízí hudbu k tanci, pro večerní pobavení hostů a vybrané pokrmy a vína, pozdě do noci. Deset minut pěší chůze trvá procházka podél pobřeží do centa městečka Pakoštane.

Vybavení karavanů 2+2 (pro 4 osoby): dvoulůžková ložnice, ložnice s partovou postelí, kuchyňský kout s jídelním koutem, koupelna se sprchou a WC, markýza se zahradním nábytkem, ložní prádlo, parkovací místo u karavanu. Karavany jsou rok výroby 2005.

Vybavení apartmánů 2+2 (pro 4 osoby): dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s dalšími dvěma lůžky, kuchyň, koupelna se sprchou a WC, balkón, klimatizace, ložní prádlo a ručníky, SAT TV, parkování u apartmánu, cca 50 metrů od moře. Apartmány jsou rekonstruovány v roce 2005.

Vybavení apartmánů 4+2 (pro 6 osob): dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s dalšími dvěma lůžky, kuchyň, koupelna se sprchou a WC, balkón, klimatizace, ložní prádlo a ručníky, SAT TV, parkování u apartmánu, cca 50 metrů od moře. Apartmány jsou rekonstruovány v roce 2005.

Na místě se platí: pobytová taxa € 1/dospělá osoba/den (€ 0,50/dítě 12-18 let/den), povinný poplatek u karavanů € 5/osobu/pobyt (zahrnuje: závěrečný úklid, ložní prádlo, spotřebu energií), dětská postýlka € 2/den, pes do 7 kg € 4/den, parkování druhého auta € 3/den.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000