crosssearch

Pěkné a udržované apartmánové domy jsou rozmístěny v turisticky nejzajímavější části letoviska.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Pěkné a udržované apartmánové domy jsou rozmístěny v turisticky nejzajímavější části letoviska. Součástí každého apartmánu je balkon nebo terasa, ty většinou naskýtající překrásný výhled na okolní krajinu. Některé apartmány jsou obrostlé okrasnými květinami a dodávají tak místu idilickou atmosféru na letní dovolenou. Apartmány jsou vhodné jak pro mladé páry tak i pro rodiny s dětmi a skupinky. Nabízí se zde řada sportovních aktivit a bohatý společenský a kulturní život. Do centra letoviska se dostanete asi po 5-10 min procházce. Romantická je procházka po pobřeží ve večerních hodinách.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. Zajištěno je také parkování.

Ubytování

Apartmány Pakoštane nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 2-lůžkové apartmány typu MONO, 3 a 4-lůžkové apartmány typu BILO, 4 až 6-lůžkové apartmány typu TRILO a 6 a 8-lůžkové apartmány typu QUADRI. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.


MONO 2:
Obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

BILO 3:
Obsazenost 3 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

BILO 4:
Obsazenost 4 osob, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 4:
Obsazenost 4 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 5:
Obsazenost 5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 6:
Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. a 6. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

QUADRI 6:
Obsazenost 6 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

QUADRI 8:
Obsazenost 8 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost se 2 lůžky a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Stravování

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Sport

Půjčovny vodních skútrů a šlapadel, plážový volejbal, potápění. V městečku taneční terasy, hospůdky, kavárny, pizzerie, cukrárny. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, pískoviště.

Tipy

Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: ,,malý chorvatský Řím" - i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž

Oblázková: od 100 do 400 metrů od apartmánů. Pozvolný přístup do moře.

Moře

od 100 do 400 m od apartmánů.

Další

Možný pobyt s domácím mazlíčkem.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000