crosssearch

Mobilní domy - Kemp Jezera Village (Jezera Lovišca)

Chorvatsko, Severní Dalmácie - Murter

Kemp se nachází v jihovýchodní části ostrova Murter a je vzdálen cca 3 km od městečka Tisno u zátoky Lovišća.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

kemp se nachází v jihovýchodní části ostrova Murter a je vzdálen cca 3 km od městečka Tisno u zátoky Lovišća. Kemp s kvalitním zázemím se rozkládá v mírně svažitém terénu a je částečně zastíněn borovicemi táhnoucími se podél pobřeží.

Popis

Nabízíme Vám příjemný letní pobyt Chorvatsko na půvabném ostrově Murter plném jedinečných přírodních krás. Dovolená Chorvatsko s ubytováním v kempu Jezera Lovišća Vás zavede na přitažlivé místo, kde budete obklopeni úchvatnými skalními masivy i borovými porosty. Letní zájezd do Chorvatska v blízkosti malebné obce Jezera můžete využít k relaxaci na jemné pláži s drceným vápencem, potápění, jachtingu nebo surfování. Součástí kempu je také sportovní centrum s tenisovými kurty či minigolfem.

Sport a zábava

tenisové kurty s osvětlením, stolní tenis, mini golf, basketbal. V blízkém městečku Tisno se můžete naučit potápět v potápěčském centru.V hlavní sezóně jsou pořádány animační programy pro děti, aquaerobic a jiná cvičení, sportovní turnaje a taneční večery. Okolí kempu je ideální k romantickým procházkám v nedotknuté přírodě.

Pláž

pláž je situována v klidné zátoce, v obklopení kempového pobřeží s výhledem na městečko Tisno. Jemná pláž s drceným vápencem a pozvolným vstupem do moře bude vhodná i pro vaše nejmenší děti. Na pláži jsou sprchy i kvalitní restaurace s velkou terasou. Poblíž kempu najdete také přírodní pláže s překrásným výhledem na volné moře a souostroví Kornati.

Ubytování

MOBILNÍ DOMY - Typ EUROHOUSE: novějšího typu, pro max.6 osob, klimatizované dvouložnicové mobilní domy o rozměrech 8x3 metry. V jedné ložnici je manželská postel, v druhé ložnici, nacházející se na opačné straně domku, jsou tři samostatná lůžka, jedno z nich na patro. Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a váhy 75 kg. V dětském pokoji je možnost přidání zábrany u spodní postele, a tím vytvoření dětské postýlky. Ve střední části domku je denní místnost (s možnosti 1 přistýlky) spolu s plnohodnotnou kuchyní (nádobí, mikrovlnka, varná konvice, velká lednice s mrazákem, plynový sporák). V tomto domě je koupelna společná s WC. Před domkem je dřevěná terasa krytá plátěným přístřeškem s posezením. Vzdálenost domů od moře je cca 150m.MOBILNÍ DOMY - Typ EUROHOUSE I: stejný jako Eurohouse, jen v dětském pokoji není možnost přidání zábrany u spodní postele.

Stravování

Vlastní.

Vybavenost

Kemp disponuje sociálním zařízením, supermarketem, restaurací, kavárnou, směnárnou, Tv místností, kadeřnictvím apod. Součástí kempu je i sportovní centrum s tenisovými kurty, stolním tenisem, hřištěm pro basketbal, minigolfem apod. S městem je spojen pěší stezkou podél moře, cca 10-15 minut chůze. V kempu je zakázáno používat otevřený oheň, grilovat lze pouze na vlastním plynovém nebo elektrickém vařiči.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000