crosssearch

Apartmány LUNA se nacházejí v centru městečka Tisno, na břehu moře, v blízkosti místa, kde je padací most, který spojuje ostrov Murter s pevninou. Apartmány byly postaveny v roce 2005. Objekt má dvě patra s 10 moderními apartmány, 5 na každém patře. v přízemí je recepce a malý...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmány LUNA se nacházejí v centru městečka Tisno, na břehu moře, v blízkosti místa, kde je padací most, který spojuje ostrov Murter s pevninou. Apartmány byly postaveny v roce 2005. Objekt má dvě patra s 10 moderními apartmány, 5 na každém patře. v přízemí je recepce a malý obchod s potravinami. Parkování je v blízkosti ubytování.
Pláž je cca 100 m od ubytování.
Ubytování: Apartmán pro 4+1 osoby tvoří 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, koupelna, malý balkon. Obývací pokoj má malý balkon, který má přímý výhled na moře. V obývacím pokoji je pohovka, kterou lze použít jako přistýlku pro spaní jedné osoby, televize se satelitním programem, klimatizace a sejf. Apartmán pro 4+2 osoby (lux) tvoří 2 dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, koupelna, balkon. V obývacím pokoji je pohovka, kde mohou spát dvě osoby, satelitní TV, klimatizace a sejf. Apartmán pro 2+1 osoby se skládá z 1 dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, koupelna, malý balkon. V obývacím pokoji je pohovka, kterou lze použít jako přistýlku na spaní pro 1 osobu, satelitní TV, klimatizace a sejf. Studio pro 2 osoby se skládá z pokoje s pohovkou, která slouží pro spaní 2 osob, kuchyně s jídelnou, koupelny. Studio je bez balkonu. Má satelitní TV, klimatizaci a sejf.
Stravování: vlastní, možnost zajištění polopenze v nedalekém hotelu Borovnik.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000