crosssearch

V malebném městečku Tisno, kde most spojuje pevninu s ostrovem Murter se v mírném kopci nachází rodinný domek, z jehož balkonů se nabízí nádherný pohled na moře. Vzdálenost od centra, kde jsou obchody, pošta je cca 1 km a od nádherné zátoky Jazine cca 600 m. Ostrov Murter je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

1. patro: apt. pro 5 os. - prostorný apart. má 2lůžk. a 3lůžk. ložnici s balkony s pohledem na moře, koupelnu s WC a bidetem a oddělené WC, vybavenou kuchyňku včetně trouby, jídelní kout. Apt. pro 3-5 os. - denní místnost plně vybaveným kuchyň. koutem včetně trouby, jídelní stůl, gauč na rozklápění pro 1-2 os., koupelna s WC, ložnice s manžel. lůžkem a postelí a balkónem s nádherným pohledem na moře. 2 patro: veliký postorný apartmán pro 10-12 os. - 5 ložnic dvou až třílůžkových každá vlastní koupelnou a WC, 4x s balkónem s nádherným pohledem na moře, kuchyňka s velikou lednicí. 3. patro podkroví: 2x apt. pro 4-5 os. - 2x dvoulůžk. ložnice, koupelna s WC, kuchyně s troubou, jídelní stůl, nádherný pohled z balkonu na moře.

Poloha

V malebném městečku Tisno, kde most spojuje pevninu s ostrovem Murter se v mírném kopci nachází rodinný domek, z jehož balkonů se nabízí nádherný pohled na moře. Vzdálenost od centra, kde jsou obchody, pošta je cca 1 km a od nádherné zátoky Jazine cca 600 m. Ostrov Murter je oblíbeným letoviskem zejména pro nesčetné množství zátok s křišťálově čistou vodou.

Pláž

cca 70 m od domu betonová mola, oblázková pláž Jazine cca 600 m

Vybavení

Pronájem apt. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení, parkovací místno pro 1 os. auto/apt. ve dvoře, gril. Pozn. pobyt domácích zvířat není povolen.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000