crosssearch

Turistický komplex Resnik je vzdálen od Trogiru cca 5 km. Komplex je rozsáhlý, příjemný, umístěný v zeleni a tvoří jej hotelové pavilony a samostatné bungalovy.

Konečná cena za osobu od: 8 150 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Turistický komplex Resnik je vzdálen od Trogiru cca 5 km. Komplex je rozsáhlý, příjemný, umístěný v zeleni a tvoří jej hotelové pavilony a samostatné bungalovy.

Vybavení hotelu:

Centrální budova s recepcí a směnárnou, restaurace, gril bar, TV místnost, parkoviště. Internetový koutek za poplatek, WI-FI na recepci zdarma.

Sport a zábava:

Animační programy pro děti i dospělé. Tenisové kurty, stolní tenis a hřiště na míčové hry.

Pláž:

Oblázková pláž proložená betonovými platy je vzdálena cca 100 m. Vstup do vody je pozvolný. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Stravování:

All inclusive - plná penze formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (v určených časech). All inclusive nezahrnuje konzumaci v restauraci a-la-carte a baru na pláži.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Kaštel Stafilič

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní příslušenství, TV, telefon a balkon. Klimatizované pokoje na vyžádání.

Tipy pro správnou volbu:

- All inclusive za dobrou cenu - bungalov - ubytování pro 4 osoby - poblíž letiště

Upozornění:

Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000