crosssearch

Hotel se nachází ve stejnojmenné vesnici na ostrově Dugi Otok a je umístěn přímo v nedotčené přírodě s překrásným pobřežím a křišťálově čistou vodou. Hotelový komplex Luka se skládá ze dvou samostatných hotelů - Menduly a Olivy. Transfer ze Zadaru k hotelu Luka je zajištěn...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

hotel Luka se nachází ve stejnojmenné vesnici na ostrově Dugi Otok a je umístěn přímo v nedotčené přírodě nádherné zátoky s křišťálově čistou vodou. Hotelový komplex se skládá ze dvou hotelů (Mendula a Oliva) a samostatné restaurace přímo na pobřeží s otevřeným výhledem na moře, vzdálené 200 m od hotelu. Ostrov je dostupný trajektem ze Zadaru.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, SAT TV, vlastní soc. zařízení, některé pokoje s balkonem a orientací na moře.

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE - snídaně kontinentální, obědy a večeře výběrem z menu.

Pláž

přímo u hotelu prostorná betonová pláž s malou a velkou skluzavkou do moře, vstup do vody přímo z pláže nebo po žebříku. Podél pobřežní zátoky jsou přírodní oblázkové pláže s dostatkem soukromí a klidu ve vzdálenosti cca 100 - 400 m.

Sport a zábava

prostranství na volejbal, petanque, stolní tenis, minigolf, ruské kuželky, basketbalový koš, skluzavky do vody, houpačky.
Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000