crosssearch

Vila nese jméno svého majitele (Vukovič) a přívlastek si vysloužila díky atraktivní poloze přímo na široké písečné pláži letoviska Duče. Omiš se svým starobylým centrem je vzdálen pouze 1,5 km. Pláž před domem je skutečným lákadlem pro děti i dospělé, husté koruny stromů téměř...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vila nese jméno svého majitele (Vukovič) a přívlastek si vysloužila díky atraktivní poloze přímo na široké písečné pláži letoviska Duče. Omiš se svým staroby­lým centrem je vzdálen pouze 1,5 km. Pláž před domem je skutečným lákadlem pro děti i dospělé; husté koruny stromů téměř po celý den poskytují chládek, ve kterém si ti starší příjemně odpočinou a ti menší se zabaví při budování mohutných hradů. Občerstvení nabízí bar Tamarin, v půjčovně lze pronajmout lehátka a šlapadla. Vilu tvoří dvě za sebou stojící budovy situované na mořskou stranu; většina apartmánů má přímý výhled na moře. Všechny jsou prostorné, útulně zařízené a je možné si v nich doplatit klimatizaci.

Kapacita: 4 apartmány

Ubytování / Vybavení

první budova (bližší k pláži) - apartmán v 1. patře pro 2-3 osoby, oddělená ložnice s možností jedné přistýlky (rozkládací křeslo), kuchyňský kout s ledničkou, SAT/TV, koupelna (sprcha, WC), balkon s výhledem na moře. Apartmán v 1. patře pro 3-4 osoby, jedna ložnice, obývací část s rozkláda­cím gaučem, kuchyňským koutem s lednicí, SAT/TV, koupelna (sprcha, WC), bal­kon s výhledem na moře. Apartmán pro 6 osob ve 2. patře, tři ložnice, kuchyňka s lednicí, 2 koupelny, SAT/TV, balkon s výhledem na moře. Druhá budova - apartmán v přízemí pro 4-6 osob, 2 oddělené ložnice, obývací část s rozkládacím gaučem pro 2 osoby možností přistýlky, nový nábytek, kou­pelna (sprcha, WC), balkon (některé pokoje s přímým nebo bočním výhledem na moře), možnost klimatizace (za příplatek na místě). Na chodbách jsou ledničky společné pro 3 pokoje. K dispo­zici je i prostorné parkoviště.

Stravování

vlastní (možnost doobjednat rozšířené kontinentální snídaně a servírova­né večeře v místní restauraci)

Náš názor

jeden z nejvyhledávanějších domů v letovisku, ideální místo pro rodiny s dětmi.

Pláž

přímo na široké písečné pláži

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000