crosssearch

V blízkosti centra letoviska Duče, přibližně 150 m od písečné pláže, byl postaven dům Vojnovič Mate. Před domem je zahrádka s ovocnými stromy a malým dětským hřištěm. Hostům je k dispozici také parkoviště a gril. Nejbližší supermarket objevíte už ve vzdálenosti 200 m,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V blízkosti centra letoviska Duče, přibližně 150 m od písečné pláže, byl postaven dům Vojnovič Mate. Před domem je zahrádka s ovocnými stromy a malým dětským hřištěm. Hostům je k dispozici také parkoviště a gril. Nejbližší supermarket objevíte už ve vzdálenosti 200 m, restauraci 150 m. Od Omiše je vzdálen cca 2 km, můžete se sem nechat odvést i místním autobusem.

Kapacita: 3 apartmány

Pláž

cca 150 m písečná

Ubytování / Vybavení

apartmán pro 2 osoby v přízemí, dva 4-lůžkové apartmány ve 2. patře se dvěma oddělenými ložnicemi, kuchyň s kompletním vybavením (elektrický sporák, chladnička, příbory), koupelna (sprcha, WC), balkon s výhledem na moře.

Stravování

bez stravy. Možnost doobjednání servírovaných večeří (výběr ze 2 menu) nebo polopenze v místní restauraci.

Náš názor

pohodlné a prostorné apartmány v klidnější části letoviska. Opět v naší nabídce! Doporučujeme párům, které si mimo jiné rádi vychutnají ranní kávu na balkoně s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000