crosssearch

Dům se nachází v letovisku Duče, přibliž&ně 60 m od krásné písečné pláže. V zahradě je k dispozici gril a před domem je k dispozici parkoviště. Supermarket a restauraci naleznete cca po 100 m. V blízkosti se nachází také autobusová zastávka, díky které se snadno dostanete...

Konečná cena za osobu od: 7 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dům se nachází v letovisku Duče, přibliž­ně 60 m od krásné písečné pláže. V za­hradě je k dispozici gril a před domem je k dispozici parkoviště. Supermarket a restauraci naleznete cca po 100 m. V blízkosti se nachází také autobusová zastávka, díky které se snadno dostanete například do městečka Omiš, vzdálené­ho 2,5 km nebo do historického Splitu vzdáleného 25 km.

Kapacita: 7 studií

Ubytování / Vybavení

studia pro 2-3 osoby s výhledem na moře (pevná lůžka), studia pro 4 osoby (manželská postel a palanda pro 2 děti) s výhledem na pohoří, klimatizace (za poplatek), SAT/ TV, kuchyňský kout se základním vybave­ním, lednička, koupelna s WC.

Stravování

vlastní (možnost doobjednat rozšířené kontinentální snídaně a servírova­né večeře v blízké restauraci)

Náš názor

velkou výhodou domu je blíz­kost krásné písečné pláže, vhodné zejména pro děti. Podél pláže je několik kavárniček a snack barů, kde se dá příjemně trávit čas mimo klasického lenošení na pláži.

Pláž

písečná 60 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 144 termínů

Celkem 144 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000