crosssearch
Obrázek není k dispozici

Duće je malá osada ležící cca 3km od letoviska Omiš. Nachází se zde řada restaurací a vinárniček, dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným i pro nejmenší děti a nádherná horská panorama. Duće je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Za návštěvu stojí město...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Duće je malá osada ležící cca 3km od letoviska Omiš. Nachází se zde řada restaurací a vinárniček, dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným i pro nejmenší děti a nádherná horská panorama. Duće je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Za návštěvu stojí město Omiš v ústí řeky Cetiny, kde naleznete větší možnosti zábavy, krásné historické centrum, mnoho restaurací, obchůdků, velké trhy a přístav. K dopravě můžete využít pravidelnou autobusovou linku, která jezdí v častých intervalech a zastávka je hned u kempu.
Kemp leží přímo u nádherné písčité pláže, pod rušnější komunikací, kterou lze v případě potřeby projít podchodem. Stany jsou umístěny vchodem k moři, přímo u pláže. Kemp je ohraničen malým plotem s brankami, kterým přicházíte přímo na pláž od Vašeho stanu.

Ubytování: nové 5 lůžkové stany, které jsou vybaveny novým zařízením, včetně matrací, mají 2 ložnice (2+3), vařič, základní nádobí, lednici, elektřinu, stolek se židlemi.

Stravování: vlastní.

 

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000