crosssearch

Rodinný penzion Fontána stojí v kopci, téměř na začátku letoviska Duče. V roce 2012 byl zrekonstruován. Od nejbližší pláže ho dělí přibližně 120 m, přístup k ní je po bočních schodech s přechodem přes cestu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinný penzion Fontána stojí v kopci, téměř na začátku letoviska Duče. V roce 2012 byl zrekonstruován. Od nejbližší pláže ho dělí přibližně 120 m, přístup k ní je po bočních schodech s přechodem přes cestu. Z terasy hlavní budovy je nádherný výhled na Jaderské moře, čle­nité pobřeží a ostrov Brač. Okolí penzionu zpříjemňují vysoké pinie. Ubytování je poskytováno ve druhé budově penzionu; v hlavní budově se nachází byt majitelů a jídelna, ve které se podávají snídaně. Město Omiš je vzdálené 2,5 km, nejbližší supermarket najdete ve vzdálenosti 300 m.

Kapacita: 9 pokojů

Ubytování / Vybavení

zrekon­struované 2-lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, nový nábytek, koupelna (sprcha, WC), balkon (některé pokoje s přímým nebo bočním výhledem na moře), možnost klimatizace (za příplatek na místě). Na chodbách jsou ledničky společné pro 3 pokoje. K dispozici je i prostorné parkoviště.

Stravování

rozšířené kontinentální snídaně (možnost doobjednat servírované večeře - výběr ze 3 jídel)

Náš názor

oblíbený penzion, který je v naší nabídce již několik sezón. Rekonstrukce mu dodala nový šmrnc. Klienti se sem rádi vracejí, protože oceňují klidné prostředí a nádherný výhled - z jedné strany na skalnaté pohoří Mosor, z druhé na průzračné Jaderské moře a panorama ostrovů.

Pláž

cca 120 m

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000