crosssearch

Biograd je přístavní město ležící na břehu Jardanu 28 kilometrů jihovýchodně od Zadaru. V sezóně potěší poslech lidové chorvatské hudby. Díky výbornému koupání, oblázkovým plážím a rušnému kulturnímu a společenskému životu je oblat vyhledávána turisty z celé Evropy. Villa...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 1

4-lůžkový apartmán: 1

Přistýlka: 2

Celkem osob: 8

Poloha:

Biograd je přístavní město ležící na břehu Jardanu 28 kilometrů jihovýchodně od Zadaru. V sezóně potěší poslech lidové chorvatské hudby. Díky výbornému koupání, oblázkovým plážím a rušnému kulturnímu a společenskému životu je oblat vyhledávána turisty z celé Evropy.

Villa Jelka se nachází v klidném prostředí v oblíbeném letovisku Biograd na Moru. Villa leží asi 300 m od pláže a asi 20 m od centra letoviska. Ve letovisku jsou různé obchůdky (nejbližší asi 20 m od vily), kavárničky a pizzerie.

Vybavení:

Hostům je k dispozici venkovní gril a parkoviště. Součástí apartmánu je kuchyňka s příslušenstvím a s jídelním koutem a TV/SAT, klimatizace ( na vyžádání za poplatek), WIFI připojení. Na pláži je bazén s mořskou vodou a další sportovní aktivity.

Ubytování:

Villa Jelka nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2 až 4-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO s přistýlkou. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Sport:

Sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění, půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: skákadla, pískoviště, hřiště pro plážové sporty.

Tipy:

Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: ,,malý chorvatský Řím" - i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázková: vzdálená asi 300 metrů od vily. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 300 m od vily.

Moře:

300

Centrum:

20

BILO 2+1:

Obsazenost 2 až 3 osoby, jedna 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace.

TRILO 4+1:

Obsazenost 4 až 5 osob, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000