crosssearch

Biograd je přístavní město ležící na břehu Jardanu 28 kilometrů jihovýchodně od Zadaru. V sezóně potěší poslech lidové chorvatské hudby. Díky výbornému koupání, oblázkovým plážím a rušnému kulturnímu a společenskému životu je oblat vyhledávána turisty z celé Evropy. Villa...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 1

4-lůžkový apartmán: 1

Přistýlka: 1

Celkem osob: 7

Poloha:

Biograd je přístavní město ležící na břehu Jardanu 28 kilometrů jihovýchodně od Zadaru. V sezóně potěší poslech lidové chorvatské hudby. Díky výbornému koupání, oblázkovým plážím a rušnému kulturnímu a společenskému životu je oblat vyhledávána turisty z celé Evropy.

Villa Boja se nachází v klidném části oblíbeného letoviska Biograd na Moru. Villa leží asi 200 m od pláže a asi 200 m od centra letoviska. Ve letovisku jsou různé obchůdky (nejbližší asi 100 m od vily), kavárničky a pizzerie.

Vybavení:

Hostům je k dispozici parkoviště a venkovní grill. Součástí apartmánu je kuchyňka s příslušenstvím a s jídelním koutem a TV/SAT. Možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení. Na pláži je bazén s mořskou vodou a další sportovní aktivity.

Ubytování:

Villa Neda nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 2 až 6-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO a QUADRI s přistýlkou. Bližší popis apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Stravování:

Vlastní, možnost využití nabídky místních restaurací.

Sport:

Sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění, půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: skákadla, pískoviště, hřiště pro plážové sporty.

Tipy:

Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: ,,malý chorvatský Řím" - i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázková: vzdálená asi 200 metrů od vily. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 200m

Moře:

200

Centrum:

200

Další:

Možný pobyt s domácím mazlíčkem (na vyžádání za poplatek).

BILO 2+1:

Obsazenost 2-3 osoby, jedna 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s kuch. koutem a možností přistýlky (rozkládací gauč), vlastní sociální zařízení, TV/SAT, balkon. Možnost klimatizace.

TRILO 4+1:

Obsazenost 4 až 5 osob, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení, TV/SAT, balkon. Možnost klimatizace.

QUADRI 6+1:

Obsazenost 6 až 7 osob, apartmán se nachází v druhém patře,tři 2-lůžkové ložnice (2x2 jednolůžko, 1x manželská postel), obývací pokoj s možností přistýlky s kuch. koutem, vlastní sociální zařízení (2x wc), TV/SAT, balkon s výhledem na moře. Možnost klimatizace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000