crosssearch

Město Biograd na Moru je tradičním přímořským letoviskem s přístavem, důležité a moderní turistické centrum s 5 200 obyvateli. Je situováno v Severní Dalmácii, v půli cesty mezi Zadarem a Šibenikem. Leží částečně na malém poloostrově mezi zálivy Bošana a Soline, obklopené...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Město Biograd na Moru je tradičním přímořským letoviskem s přístavem, důležité a moderní turistické centrum s 5 200 obyvateli. Je situováno v Severní Dalmácii, v půli cesty mezi Zadarem a Šibenikem. Leží částečně na malém poloostrově mezi zálivy Bošana a Soline, obklopené přístavy a nábřežím s dlouhou promenádou a bohatou vegetací, ze kterého se návštěvníkům naskýtá překrásný pohled na Pašmanský průliv a okolní ostrůvky, které zároveň chrání město i celou riviéru před silným větrem.
Samostatná Villa Eli se nachází pouhých 70 m od pláže, přístav se nachází ve vzdálenosti asi 400 a centrum letoviska asi 1,5 km.

Vybavení

Standardně vybavený apartmánový dům s příslušenstvím, zahrada, gril, možnost parkování.

Ubytování

Nabízíme ubytování v samostatné vile s kapacitou 8 osob. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

Celkem osob: 8

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport

Místo je ideální pro různé sportovní aktivity. Oblíbené jsou vodní sporty - jízda na vodních skútrech, vodních lyžích, šlapadlech, parasailing, windsurfing a potápění včetně výuky. Jsou zde hřiště pro míčové hry, především pro plážový voleybal, stolní tenis a mini-golf. Sportovní vybavení lze zapůjčit, stejně jako jízdní kolo, skútr, auto a člun. V okolí, především kolem Vranského jezera (7 km), jsou upravené značené cyklistické stezky. Bohaté kulturně-společenské vyžití.

Pláž

Oblázková: asi 70 m od vily. V letovisku naleznete také písečnou pláž.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000