crosssearch

Apartmánové depandance Tomi jsou situované v turisticky nejzajímavější části letoviska, ve vzdálenosti 100 až 150 m od penzionu Tomi, kam mají klienti možnost docházet na stravu. Jsou pěkně a útulně zařízeny za účelem komfortu a pohodlí hostů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Apartmánové depandance Tomi jsou situované v turisticky nejzajímavější části letoviska, ve vzdálenosti 100 až 150 m od penzionu Tomi, kam mají klienti možnost docházet na stravu. Jsou pěkně a útulně zařízeny za účelem komfortu a pohodlí hostů. Díky výbornému koupání, oblázkovým plážím a rušnému kulturnímu a společenskému životu je oblat vyhledávána turisty z celé Evropy. Centrum letoviska je od apartmánů vzdálené asi 700 až 800 m. Biograd je přístavní město ležící na břehu Jardanu 28 kilometrů jihovýchodně od Zadaru. V sezóně potěší poslech lidové chorvatské hudby.

Vybavení

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. Nabízí se zde možnost použití grilu. V blízkosti restaurace, kavárny, obchod.

Ubytování

Apartmánové depandance Tomi nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 2 a 4-lůžkové apartmány typu BILO s balkonem nebo terasou. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 6
2-lůžkový apartmán: 5
Celkem osob: 28

Stravování

Vlastní nebo plná penze kontinentální, nápoj ke stravě zdarma. Stravování probíhá v restauraci penzionu Tomi, vzdáleném asi 100 až 150 m.

Sport

V blízkosti sportovní hřiště, tobogán, bazén s mořskou vodou (zdarma), vodní lyžování, potápění, půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, plážový volejbal, tenisové kurty (ve velkém počtu), cyklostezky. Pro děti: aqua tobogán, hřiště pro plážové sporty, pískoviště.

Pláž

Oblázková: vzdálená od asi 450 m od depandancí, rozlehlá pláž s množstvím sportovního vyžití a atrakcí, součástí pláže je bazén s mořskou vodou. Pozvolný přístup do moře.
Písečná: vzdálená asi 400 m, překrásná písečná pláž ,,Soline", najdete zde spoustu plážových atrakcí. Pozvolný přístup


 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000