crosssearch

Penzion je situován v turisticky nejzajímavější části letoviska. Je oblíbeným místem na letní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi. Asi 300 m od penzionu je vyhlášená pláž Dražica s tobogánem a dalšími plážovými atrakcemi. Za malebnou histrorií a romantikou se můžete vydat do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Penzion je situován v turisticky nejzajímavější části letoviska. Je oblíbeným místem na letní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi. Asi 300 m od penzionu je vyhlášená pláž Dražica s tobogánem a dalšími plážovými atrakcemi. Za malebnou histrorií a romantikou se můžete vydat do centra letoviska, kam dorazíte asi po 10 min. procházce. Svým příjemným podnebím, průzračným mořem a bujnou vegetací se oblast stala vyhledávanou mezi turisty z celé Evropy.

Vybavení

Pokoje v penzionu jsou rozděleny do tří pater, v suterénu penzionu je jídelna, možnost venkovního posezení.

Ubytování

Penzion Tomi nabízí jednoduché ubytování penzionového typu. Ubytování je zajištěno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, některé pokoje jsou s kalkonem. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky

Kapacita

2-lůžkový pokoj: 4
3-lůžkový pokoj: 6
4-lůžkový pokoj: 5
Celkem osob: 46

Stravování

Plná penze kontinentální, nápoj ke stravě zdarma. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Sport

V blízkosti penzionu sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění (škola potápění), půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku promenáda se stánky se suvenýry, možnost vyhlídkové projížďky vláčkem, přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: aqua tobogán, hřiště na plážové sporty, skákdla, prolézačky.

Pláž

Oblázková: vzdálená od penzionu asi 300 m, rozlehlá pláž s množstvím sportovního vyžití a atrakcí, součástí pláže je bazén s mořskou vodou. Pozvolný přístum do moře.
Písečná: vzdálená od penzionu asi 350 m, překrásná písečná pláž "Soline". Pozvolný přístup do moře.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000