crosssearch

Penzion Marko je útulný objekt s příjemnými majiteli, kteří jsou velmi vstřícní a ochotní. Nachází se 250 m od dobře vybavené pláže Dražica, od centra Biogradu je vzdálen cca. 300 m. Pláž Dražica je rozsáhlá oblázková pláž obkroužená piniemi, pod kterými lze najít stín.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Penzion Marko je útulný objekt s příjemnými majiteli, kteří jsou velmi vstřícní a ochotní. Nachází se 250 m od dobře vybavené pláže Dražica, od centra Biogradu je vzdálen cca. 300 m. Pláž Dražica je rozsáhlá oblázková pláž obkroužená piniemi, pod kterými lze najít stín. Jsou tu převlékací kabinky, sprchy, nabízejí se tu různé vodní atrakce, v zadní části tobogán, samozřejmě stánky s občerstvením atd. V roce 2012 obdržela pláž Dražica ocenění "Modrá vlajka", které podléhá přísným kritériím při výběru. Po následujících cca. 200 m podél moře (lze zkrátit přes lesík) se nachází další vyhlášená biogradská pláž Soline, jež je písičtě-oblázková, s velikou písečnou plochou pro ležení, hru, sporty.

V penzionu se nachází 19 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, sociálním zařízením, SAT/TV, lednicí, s možností klimatizace za příplatek, s balkonem nebo terasou. V pokoji je ve výjimečných případech možno zajistit ubytování dvou dětí s rodiči (druhé dítě skládací přistýlka, na vyžádání). V přízemí se nachází společenská místnost vybavená plastovými židlemi, kde lze například posedět s přáteli či hrát hry s dětmi. Od brány do zahrady až k penzionu Marko je široký vjezd krytý velikou pergolou, pod kterou jsou parkovací místa, takže auta jsou chráněna před přímým sluncem bohatou zelení.
Nabízíme zde ubytování s polopenzí, která se podává v blízké vile Ivana (cca. 50 m, což je srovnatelné s docházením z depandance do hotelu). Snídaně je formou švédského stolu, k večeři možnost výběru ze 6ti jídel - nadstandardní počet (obvykle bývají v penzionech nabízena jen tři jídla).
Velmi dobrá cena i kvalita ubytování, doporučení CK!

Poloha: do 300 m od moře

Pokud budou v pokoji ubytovány dvě děti do 4 let, jedno je zdarma, druhé platí cenu jako dítě 4-12 let.

Klimatizace je možná za 5 EUR denně - platí se na místě.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000