crosssearch

Penzion Anton je situován v turisticky nejzajímavější části letoviska. Je oblíbeným místem na letní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi. Asi 600 m od penzionu je vyhlášená pláž Dražica s tobogánem a dalšími plážovými atrakcemi. Za malebnou histrorií a romantikou se můžete vydat...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový pokoj: 9

4-lůžkový pokoj: 2

Přistýlka: 6

Celkem osob: 32

Poloha:

Penzion Anton je situován v turisticky nejzajímavější části letoviska. Je oblíbeným místem na letní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi. Asi 600 m od penzionu je vyhlášená pláž Dražica s tobogánem a dalšími plážovými atrakcemi. Za malebnou histrorií a romantikou se můžete vydat do centra letoviska, kam dorazíte asi po 10 min. procházce. Svým příjemným podnebím, průzračným mořem a bujnou vegetací se oblast stala vyhledávanou mezi turisty z celé Evropy.

Vybavení:

Pokoje v penzionu jsou rozděleny do dvou pater, klimatizace (za poplatek), k dispozici je parkoviště (zdarma) před penzionem.

Ubytování:

Penzion Anton nabízí příjemné ubytování penzionového typu. Ubytování je zajištěno ve dvou až čtyřlůžkových pokojích, některé pokoje jsou s možností přistýlky a s balkonem. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Sport:

V blízkosti penzionu sportovní hřiště, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou, vodní lyžování, potápění (škola potápění), půjčovna vodních skútrů a loděk, windsurfing, beach volejbal, tenisové kurty, cyklostezky. V městečku promenáda se stánky se suvenýry, možnost vyhlídkové projížďky vláčkem, přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: aqua tobogán, hřiště na plážové sporty, skákdla, prolézačky.

Pláž:

Oblázková: vzdálená od penzionu asi 600 m, rozlehlá pláž s množstvím sportovního vyžití a atrakcí, součástí pláže je bazén s mořskou vodou. Pozvolný vstup do moře.

Písečně-oblázková: vzdálená od penzionu asi 800 m, překrásná písečná pláž "Soline". Pozvolný vstup do moře.

Moře:

asi 600 m od penzionu.

Moře:

asi 600

Centrum:

asi 400

Speciální popis:

First minute slevy:

20% sleva při zakoupení do 15.11.2015

15% sleva při zakoupení do 15.12.2015

A101 1/2+1:

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (rozkládací gauč), vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka, lednička, TV/SAT, klimatizace, balkon. Nachází se v 1. patře.

A102 1/2+1:

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (rozkládací gauč), vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka, lednička, TV/SAT, klimatizace, balkon. Nachází se v 1. patře.

A103 1/2:

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení, lednička, TV/SAT, klimatizace, balkon. Nachází se v 1. patře.

A104 1/4+1:

Obsazenost 5 osob, rodinný pokoj (2 oddělené ložnice) s možností přistýlky (rozkládací gauč), vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka, lednička, TV/SAT, klimatizace, 2x balkon. Nachází se v 1. patře.

A201 1/2+1:

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (rozkládací gauč), vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka, lednička, TV/SAT, klimatizace, balkon. Nachází se ve 2. patře.

A202 1/2+1:

Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (rozkládací gauč), vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka, lednička, TV/SAT, klimatizace, balkon. Nachází se ve 2. patře.

A203 1/2:

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení, lednička, TV/SAT, klimatizace. Nachází se ve 2. patře.

A204 1/4+1:

Obsazenost 5 osob, rodinný pokoj (2 oddělené ložnice) s možností přistýlky (rozkládací gauč), vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka, lednička, TV/SAT, klimatizace, balkon. Nachází se ve 2. patře.

A302 1/2:

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení na chodbě a je společné s pokojem č. A303, klimatizace. Nachází se v přízemí.

A303 1/2:

Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení na chodbě a je společné s pokojem č. A302, klimatizace. Nachází se v přízemí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000