crosssearch

Nově vystavené apartmány se vkusným vybavením se nacházejí nedaleko od oblíbené oblázkové pláže Bošana na okraji Biogradu na moru. V klidné uličce v severní části Biogradu. Nejbližší samoobsluha se nachází cca 400 m, do centra Biogradu s obchůdky, tržnicí či lékárnou je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově vystavené apartmány se vkusným vybavením se nacházejí nedaleko od oblíbené oblázkové pláže Bošana na okraji Biogradu na moru.

Poloha

v klidné uličce v severní části Biogradu. Nejbližší samoobsluha se nachází cca 400 m, do centra Biogradu s obchůdky, tržnicí či lékárnou je vzdálenost cca 600 m. Cca 200 m od oblázkové pláže Bošana.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, TV, AC, parkování před domem pro 1 os. auto/apt., gril, WiFi. Domácí zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek

klimatizace - 5 EUR/den - splatné na místě.

Ubytování

2. patro: apt. pro 2-4 os. - ložnice s manželským lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem s troubou a ledničkou a gaučem na rozložení pro 2 os., koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, klimatizace, balkon orientovaný na mořskou stranu. Apt. pro 4-6 os.- dvě 2lůžkové ložnice, jedna s manželským lůžkem, druhá s dvěma oddělenými lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem s troubou a ledničkou a gaučem na rozložení pro 2 dospělé os., koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, klimatizace, balkon orientovaný do zahrady.

Stravování

Snídaně: bufetové
bez stravy, za příplatek polopenze v pensionu vzdáleném cca 200 m
Večeře: servírované menu o 3 chodech, výběr ze 2 menu anketou/dohodou

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000