crosssearch

Kemp Soline se nachází ve stínu borovicového lesa podél pláže Soline. Nově postavená pěší stezka, která se táhne kolem celého kempu, vede podél nejaktivnějších biogradských pláží až do centra města. Město je vzdáleno cca 1,5 km. Kemp Soline je největší biogradský kemp s...

Konečná cena za osobu od: 1 491 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kemp Soline se nachází ve stínu borovicového lesa podél pláže Soline. Nově postavená pěší stezka, která se táhne kolem celého kempu, vede podél nejaktivnějších biogradských pláží až do centra města. Město je vzdáleno cca 1,5 km. Kemp Soline je největší biogradský kemp s vlastní restaurací, obchodem, kvalitním sanitárním zázemím i pro invalidy. V blízkosti kempu se nachází městký bazén s tobogánem (bez poplatku).

Pláž

cca 100 m, oblázkovo-písčitá pláž, která je částí známé pláže Dražice (oceněná za čistotu Modrou vlajkou). Nachází se na okraji kempu. Pláž Soline má povzolný vstup do moře a je obklopena borovicovým lesem. Na pláži jsou k dispozici sprchy, převlékací kabinky, kavárny, stánky s občerstvením a beach volejbalové hřiště.

Ubytování

mobilní domy pro 4-6 osob s luxusním vybavením, plně klimatizované a mají 2 ař 3 ložnice. V jedné ložnici je manželské lůžko, ve 2.ložnici jsou 3 samostatná lůžka, jedno z nich na patru. Spodní lůžko je možno použít jako dětskou postýlku s ohrádkou. Patrová postel je vhodná pro osobu do 175 cm výšky a výhy 75 Kg. Ve střední části domku je denní místnost spolu s vybavenou kuchyní (nádobí, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice, plynový sporák). Každý mobilní dům má vlastní sociální zařízení (wc+sprcha). Před domkem je terasa s posezením, kryté slunečníkem.

Stravování

vlastní plně vybavený kuchyňský kout, možnost dokoupení polopenze cca 2.350,- /osobu/týden

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 172 termínů

Celkem 172 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000