crosssearch

Rodinný kemp se nachází v turisticky nejzajímavější části letoviska. Stany jsou rozloženy ve stínu stromů. Součástí každého stanu je posezení.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Rodinný kemp se nachází v turisticky nejzajímavější části letoviska. Stany jsou rozloženy ve stínu stromů. Součástí každého stanu je posezení. Nedaleko se nachází známá pláž, která je oblíbená mezi dětmi i dospelými. Na pláži je tobogán a spousta vodních atrakcí a sportovního vyžití. Ideálním místem na procházku je malebné historické centrum, vzdálené asi 400 m od kempu.

Vybavení

Recepce, sociální zařízení na standardní úrovni. Ve městě jsou kavárny, restaurace a obchody.

Ubytování

Kemp Mia nabízí příjemné ubytování stanového typu. Ubytování je zajištěno ve čtyřlůžkových stanech s možností přistýlky. Bližší popis každého typu stanu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový stan: 11 Přistýlka: 22
Celkem osob: 66

Stravování

Vlastní nebo plná penze kontinentální, nápoj ke stravě zdarma.

Sport

V blízkosti tenisové kurty a plážové vyžití, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou (ZDARMA), vodní lyžování, potápění, windsurfing, půjčovna vodních skútrů a loděk, beach volejbal, cyklostezky. V městečku promenáda se stánky se suvenýry, možnost vyhlídkové jízdy vláčkem, přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: aqua tobogán, vodní atrakce, dětské hřiště.

Pláž

Oblázková: vzdálená od kempu asi 200 metrů. Rozlehlá pláž s množstvím sportovního vyžití a atrakcí, součástí pláže je bazén s mořskou vodou. Pozvolný přístup do moře. Písečná: vzdálená od kempu asi 200 metrů. Překrásná pláž "Soline" s pozvolným přístupem do moře.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000