crosssearch

Rodinný kemp se nachází v turisticky nejzajímavější části letoviska. Mobilhomy jsou rozloženy ve stínu stromů. Nedaleko se nachází známá pláž, která je oblíbená mezi dětmi i dospělými. Na pláži je tobogán, spousta vodních atrakcí a sportovního vyžití. Ideálním místem na...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový mobilhome: 11

Přistýlka: 22

Celkem osob: 66

Poloha:

Rodinný kemp se nachází v turisticky nejzajímavější části letoviska. Mobilhomy jsou rozloženy ve stínu stromů. Nedaleko se nachází známá pláž, která je oblíbená mezi dětmi i dospělými. Na pláži je tobogán, spousta vodních atrakcí a sportovního vyžití. Ideálním místem na procházku je malebné historické centrum, vzdálené asi 400 m od kempu.

Vybavení:

Recepce, sociální zařízení na standardní úrovni, parkování (za poplatek) . Ve městě jsou kavárny, restaurace a obchody.

Ubytování:

Ubytování je zajištěno v mobilhomech se 2 samostatnými ložnicemi (v jedné ložnici je manželské lůžko, ve druhé ložnici buď 2 ododělená lůžka nebo palanda) a rozkládacího lůžka (vhodné pro děti do 12 let) v obytné části, vybavená kuchyňka, vlastní soc. zařízení a klimatizace. Součástí vybavení je i venkovní terasa se zahradním nábytkem.  Bližší popis mobilhomu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Sport:

V blízkosti tenisové kurty a plážové vyžití, aqua tobogán, bazén s mořskou vodou (ZDARMA), vodní lyžování, potápění, windsurfing, půjčovna vodních skútrů a loděk, beach volejbal, cyklostezky. V městečku promenáda se stánky se suvenýry, možnost vyhlídkové jízdy vláčkem, přístav, vinárny, kavárny, diskotéky, bohatý společenský noční život. Pro děti: aqua tobogán, vodní atrakce, dětské hřiště.

Pláž:

Oblázková: vzdálená od kempu asi 400 m. Rozlehlá pláž Dražica s množstvím sportovního vyžití a atrakcí, součástí pláže je bazén s mořskou vodou, tobogán. Pláž byla oceněna Modrou vlajkou. Pozvolný vstup do moře.

Oblázkovo-písčitá: vzdálená od kempu asi 600 m. Překrásná pláž "Soline" s pozvolným vstupem do moře.

Moře:

asi 400 m od kempu.

Moře:

asi 400

Centrum:

asi 400

Speciální popis:

First minute slevy:

20% sleva při zakoupení do 15.11.2015

15% sleva při zakoupení do 15.12.2015

M.HOME4+2:

Obsazenost 4 až 6 osob, mobilhome s možností 1-2 přistýlek (vhodné pro děti do 12 let). Dvě samostatné ložnice, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, klimatizace, venkovní posezení. Ložní prádlo a ručníky nejsou součástí vybavení, nutno vzít si vlastní.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000