crosssearch

Apartmány Sv. Petar na Moru

Chorvatsko, Severní Dalmácie - Biograd Na Moru

Apartmánové domy jsou situované v turisticky nejzajímavější části letoviska Sv. Petar. Letovisko je malou turistickou osadou, která se nachází mezi městy Biograd na Moru a Zadar. Toužíte-li po klidném pobytu na plážích, vydejte se do osady Sveti Petar. Budete-li mít chuť se...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-lůžkový apartmán: 10

3-lůžkový apartmán: 10

4-lůžkový apartmán: 15

5-lůžkový apartmán: 5

6-lůžkový apartmán: 4

7-lůžkový apartmán: 3

Celkem osob: 196

Poloha:

Apartmánové domy jsou situované v turisticky nejzajímavější části letoviska Sv. Petar. Letovisko je malou turistickou osadou, která se nachází mezi městy Biograd na Moru a Zadar. Toužíte-li po klidném pobytu na plážích, vydejte se do osady Sveti Petar. Budete-li mít chuť se pro změnu pobavit ve větším městě, nebo se někam vydat na výlet, to všechno máte k dispozici v okolních letoviscích Sukošan, Sv. Filip i Jakov, či Zadar.

 

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. V blízkosti - restaurace, kavárny, obchod.

Ubytování:

Apartmány Sv. Petar nabízí příjemné ubytování apartmánového typu. Jsou zde 2-lůžkové apartmány typu MONO, 3 a 4-lůžkové apartmány typu BILO, 4 až 6-lůžkové apartmány typu TRILO a 6 a 8-lůžkové apartmány typu QUADRI. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, možnost dokoupení snídaně, obědu či večeře. Stravování probíhá v blízké restauraci.

Sport:

Vodní a plážové sporty. V městečku kavárna, restaurace, pizzerie, diskotéka, v sezóně živá hudba. Pro děti: pískoviště, hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla.

Tipy:

Národní park Paklenica: centrum tvoří dva mohutné kaňony, Velika Paklenica a Mala Paklenica. Zadar: ,,malý chorvatský Řím" - i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: výlet lodí s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázková: do 300 metrů od apartmánů. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

do 300 m od apartmánu.

Moře:

300

Centrum:

asi 200-900

Další:

Možný pobyt s domácím mazlíčkem.

MONO 2:

Obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

BILO 3:

Obsazenost 3 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

BILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 4:

Obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 5:

Obsazenost 5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

TRILO 6:

Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. a 6. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

QUADRI 6:

Obsazenost 6 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

QUADRI 8:

Obsazenost 8 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost se 2 lůžky a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000