crosssearch

Penzion Čančar o celkové kapacitě 52 řádných lůžek a 14 přistýlek se nachází 400 m od centra Biogradu na Moru. Je to nový privátní apartmánový dům, se 14 ti apartmány (z toho 9 apartmánů pro 4 až 5 osob, 5 apartmánů pro 2 až 3 osoby), 3 pokoje (dva dvoulůžkové a jeden...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Penzion Čančar o celkové kapacitě 52 řádných lůžek a 14 přistýlek se nachází 400 m od centra Biogradu na Moru. Je to nový privátní apartmánový dům, se 14 ti apartmány (z toho 9 apartmánů pro 4 až 5 osob, 5 apartmánů pro 2 až 3 osoby), 3 pokoje (dva dvoulůžkové a jeden jednolůžkový) včetně SAT/TV. 9 apartmánů je vybaveno klimatizací (na vyžádání), všechny apartmány mají SAT/TV, kávovar a terasu, resp. balkon vybavený zahradním nábytkem.
Apartmány 1/2a a 1/2+1a jsou typu studio = spaní a vaření v jedné místnosti, sociální zařízení.
Parkování je před domem, nejbližší obchod s potravinami je vzdálen 100 m. V nové vlastní restauraci, která byla zbudována v r. 2007 je možno realizovat polopenzi nebo pouze snídani ve velmi dobré cenové relaci. Penzion má dvorek se sezením.
Písčitě-oblázková pláž Soline je vzdálena cca 900m, přírodní nově vybudovaná městská pláž cca 400m má sociální zázemí, dětské hřiště, hřiště na kopanou.

Poloha: do 700 m od moře

Vybavení: obchod s potravinami, parkování.

Klimatizace je na vyžádání a za příplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000