crosssearch

Krásy Plitvických jezer (bez ubytování)

Chorvatsko, Plitvická Jezera

Příjezd do Plitvic, celodenní prohlídka národního parku, který je považován za jeden z nejkrásnějších v Evropě. Uvidíme Velký vodopád vysoký 72 m a azurově modrá jezera pospojovaná kaskádami a vodopády. Jedním z nich je i ,,Stříbrné jezero" známé z filmu Vinnetou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den:

odjezd z ČR ve večerních / nočních hodinách.

2. den: příjezd do Plitvic, celodenní prohlídka národního parku, který je považován za jeden z nejkrásnějších v Evropě. Uvidíme Velký vodopád vysoký 72 m a azurově modrá jezera pospojovaná kaskádami a vodopády. Jedním z nich je i ,,Stříbrné jezero" známé z filmu Vinnetou. V ceně vstupenky je zahrnuta i plavba lodí po jezeře Kozjak, kterou využijeme na krátký odpočinek a pak budeme pokračovat v objevování tohoto nádherného parku. Ve večerních hodinách zpáteční transfer domů. Cestou si ještě uděláme zastávku v hlavním městě Chorvatska, v Záhřebu, projdeme se jeho ulicemi - bude čas i na večeři.

Cena zahrnuje:

autobusovou nebo leteckou dopravu tam a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle popisu, služby průvodce, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu u leteckých zájezdů, handling fee a palivový příplatek (CK CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Cena nezahrnuje:

vstupné do muzeí a historických objektů (pokud není uvedeno jinak v programu), fakultativní program ?

Poznámka:

změna programu, odjezdových s odletových míst a časů vyhrazena.

Nepovinné příplatky:

komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den., u autobusových zájezdů možnost doobjednat místenku v autobuse za 280,- Kč/os.

Nástupní místa:

Břeclav, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000