crosssearch

V blízkosti centra známého letoviska Selce a městské promenády s množstvím kaváren, restaurací, cukráren, barů s otevřenými terasami a obchůdků se suvenýry - cca 100 m od pláže vybavené lehátky a slunečníky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

v blízkosti centra známého letoviska Selce a městské promenády s množstvím kaváren, restaurací, cukráren, barů s otevřenými terasami a obchůdků se suvenýry - cca 100 m od pláže vybavené lehátky a slunečníky (za poplatek)v blízkosti centra známého letoviska Selce a městské promenády s množstvím kaváren, restaurací, cukráren, barů s otevřenymi terasami a obchůdků se suvenyry - cca 100m od pláže vybavené lehátky a slunečníky (za poplatek)

Vybavení:

recepce s denním barem - wi-fi na recepci - restaurace - terasa - aperitiv bar - TV sál - areál venkovních bazénů přímo na pláži s mořskou vodou a kvalitní restaurací a kavárnou - služby v prostorách hotelu: ambulance - prodejna suvenýrů - sauna - masáže - kadeřnický salón

Sport a zábava:

tenisové kurty - šipky - široká nabídka vodních aktivit a sportů (za poplatek) - vodní kola, skútry, jízda na nafukovacím banánu nebo kole taženém za motorovým člunem a mnohé další - atraktivní bazénový komplex přímo před hotelem (vstup zdarma pro hotelové hosty) - dětský bazén - hotelové animace - pestrá nabídka fakultativních výletů a exkurzí - možnosti lodních výletů z nedalekého přístavu

Pláže:

částečně betonové a částečně oblázkové s mírným vstupem do moře - lehátka a slunečníky (za poplatek)

Ubytování:

příjemně zařízené klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností jedné, resp. dvou přistýlek (na vyžádání) - sat TV - vlastní příslušenství (koupelna se sprchou a WC) - většina pokojů s balkónem - možnost pokojů s orientací na mořskou stranu (za příplatek)

Stravování:

snídaně a večeře formou švédských stolů - nápoje k večeři v neomezeném množství (místní víno, pivo a džusy)

Naše mínění:

Varaždin patří mezi stálice naší nabídky. Lákadlem tohoto příjemného hotelu v atraktivním prostředí letoviska Selce je bazénový komplex přímo u pláže, kvalitní služby a příjemný personál. Po několika úspěšných sezónách jsme rádi, že vám ho můžeme nabídnout v novém provedení a po kompletní rekonstrukcii - přivítají vás elegantní, komfortní, klimatizované pokoje a stylové prostory recepce. Pobyt v hotelu Varaždin můžeme vřele doporučit i náročnějším klientům. Pláž oceněná Modrou vlajkou za čistotu moře a pohled na západ slunce při šumu mořských vln přímo z hotelové terasy jen dotvářejí dokonalý obraz dovolené, kterou tu strávíte.

Webstránka:

www.jadran-crikvenica.hr

Strana v katalogu:

20

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000