crosssearch

Apartmánový komplex Jadranka se nachází v obci Selce, pouhých 80 metrů od pláže. Poskytují bezplatné Wi-Fi a parkování, tenisové kurty, bar a ubytování v klimatizovaných apartmánech s moderním nábytkem a balkonem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Apartmánový komplex Jadranka se nachází v obci Selce, pouhých 80 metrů od pláže. Poskytují bezplatné Wi-Fi a parkování, tenisové kurty, bar a ubytování v klimatizovaných apartmánech s moderním nábytkem a balkonem. Selce je plná památek, je tu například prerománská kaple svatého Jiří. Jen pár kroků odtud se můžete věnovat vodním sportům, včetně windsurfingu a vodního lyžování. Apartments Jadranka stojí 30 minut autem od měst Opatija a Rijeka.

Pláž

80m

Ubytování

Všechny ubytovací jednotky zahrnují satelitní LCD TV, klimatizaci a vybavenou kuchyň. Z většiny je vidět na moře. V každém pokoji najdete koupelnu se sprchovým koutem.
Typ BILO pro 4 osoby - ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem,, kuchyně, koupelna/wc, balkon
Typ TRILO pro 6 osob - 2 ložnice s dvoulůžkem (1 s další koupelnou), obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyně, koupelna/wc, balkon
Typ TRILO pro 8 osob - 3 ložnice s dvoulůžkem (1 s další koupelnou), obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyně, koupelna/wc, balkon

Stravování

- vlastní

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000