crosssearch

Villa Tomislav

Chorvatsko, Kvarner - Rab

Letovisko Kampor leží na známém ostrově Rab ve vzdálenosti asi 5 km od letoviska Rab a existuje hned několik důvodů, proč si toto místo vybrat pro strávení dovolené. Je zde křišťálově čisté moře, dlouhá přímořská promenáda, borový les, osamocené pláže bez velkého počtu lidí,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Letovisko Kampor leží na známém ostrově Rab ve vzdálenosti asi 5 km od letoviska Rab a existuje hned několik důvodů, proč si toto místo vybrat pro strávení dovolené. Je zde křišťálově čisté moře, dlouhá přímořská promenáda, borový les, osamocené pláže bez velkého počtu lidí, zajímavá místa pro potápění, dobré podmínky pro windsurfing, běžecké stezky, cyklostezky, domácí gastronomická nabídka a mnoho dalšího. Na ostrov se dostanete trajektovým spojením.
Villa Tomislav je situována asi 150 m od centra letoviska a pouhých asi 20 m od moře. Nejbližší restaurace se nachází asi 150 m od vily, nejbližší obchod také asi 150 m.

Vybavení

Parkování, venkovní bazén, dětský bazén, gril, velmi komfortně vybavené apartmány.

Ubytování

Villla Tomislav nabízí ubytování vysokého standardu (4*). Ubytování je zajištěno ve 4-lůžkovém apartmánu typu BILO, s plně vybavenou kuchyní, možností internetu a klimatizace, TV/SAT a výhledem na moře. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu
ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 4
Celkem osob: 16

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme ochutnání místních kulinářských specialit.

Sport

Hřiště pro malý fotbal, plážový volejbal, tenisové kurty, pronájem motorek, pronájem kol, pronájem lodí, škola potápění, vodní sporty, vycházkové stezky, jogging, stezky pro jízdu na kole, zábavní a kulturní programy, rybářské večery.

Pláž

Oblázková: vzdálená asi 20 m od vily.
Kamenitá: vzdálená asi 20 m od vily.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000