crosssearch

Villa Mare I

Chorvatsko, Kvarner - Rab

Letovisko Kampor leží na známém ostrově Rab ve vzdálenosti asi 5 km od letoviska Rab a existuje hned několik důvodů, proč si toto místo vybrat pro strávení dovolené. Je zde křišťálově čisté moře, dlouhá přímořská promenáda, borový les, osamocené pláže bez velkého počtu lidí,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Letovisko Kampor leží na známém ostrově Rab ve vzdálenosti asi 5 km od letoviska Rab a existuje hned několik důvodů, proč si toto místo vybrat pro strávení dovolené. Je zde křišťálově čisté moře, dlouhá přímořská promenáda, borový les, osamocené pláže bez velkého počtu lidí, zajímavá místa pro potápění, dobré podmínky pro windsurfing, běžecké stezky, cyklostezky, domácí gastronomická nabídka a mnoho dalšího. Na ostrov se dostanete trajektovým spojením.
Villa Mare I je situována asi 150 m od centra letoviska a pouhých asi 5 m od moře a asi 10 m od pláže. Nejbližší restaurace se nachází asi 150 m od vily, nejbližší obchod také asi 150 m.

Vybavení

Parkování, venkovní bazén, dětský bazén, gril, velmi komfortně vybavené apartmány.

Ubytování

Villa Mare I nabízí ubytování vysokého standardu (4*). Ubytování je zajištěno ve 4-lůžkových apartmánech typu BILO a 6-lůžkovém apartmánu typu TRILO, s plně vybavenou kuchyní, možností internetu a klimatizace, TV/SAT a některé s výhledem na moře. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 3
6-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 18

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme ochutnání místních kulinářských specialit.

Sport

Hřiště pro malý fotbal, plážový volejbal, tenisové kurty, pronájem motorek, pronájem kol, pronájem lodí, škola potápění, vodní sporty, vycházkové stezky, jogging, stezky pro jízdu na kole, zábavní a kulturní programy, rybářské večery.

Pláž

Oblázková: vzdálená asi 10 m od vily.
Kamenitá: vzdálená asi 10 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000