crosssearch

Villa Ivana

Chorvatsko, Kvarner - Rab

Letovisko Banjol leží na známém ostrově Rab a existuje hned několik důvodů, proč si toto místo vybrat pro strávení dovolené. Je zde křišťálově čisté moře, dlouhá přímořská promenáda, bohatá gastronomická nabídka i kulturní vyžití, běžecké stezky, cyklostezky a mnoho dalšího....

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Letovisko Banjol leží na známém ostrově Rab a existuje hned několik důvodů, proč si toto místo vybrat pro strávení dovolené. Je zde křišťálově čisté moře, dlouhá přímořská promenáda, bohatá gastronomická nabídka i kulturní vyžití, běžecké stezky, cyklostezky a mnoho dalšího. Na ostrov se dostanete trajektovým spojením.
Villa Ivana je situována asi 150 m od centra letoviska a asi 150 m od moře. Nejbližší restaurace se nachází asi 30 m od vily, nejbližší obchod asi 100 m.

Vybavení

Parkování, venkovní bazén, gril, zahrada, velmi komfortně vybavené apartmány.

Ubytování

Villla Ivana nabízí ubytování vysokého standardu (4*). Ubytování je zajištěno ve 4-lůžkovém apartmánu typu BILO, s plně vybavenou kuchyní, možností internetu a klimatizace, TV/SAT a výhledem na moře. Bližší popis typu apartmánu naleznete níže v popisu
ubytovací jednotky.

Kapacita

4-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 4

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme ochutnání místních kulinářských specialit.

Sport

Fotbalové hřiště, hřiště pro malý fotbal, pronájem motorek, pronájem kol, pronájem lodí, vodní sporty, vycházkové stezky, jogging, stezky pro jízdu na kole, posilovna, služby masáže, sauny, solarium, restaurace, pizzerie, kavárny, hudební večery ve městě, koktejl bar, bohatý kulturní život ve městě (výstavy, představení, hudební večery).

Pláž

Oblázková: vzdálená asi 250 m od vily.
Písečná: vzdálená asi 250 m od vily.
Kamenitá: vzdálená asi 200 m od vily.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000