crosssearch

Nově postavený apartmánový dům má výbornou polohu v blízkosti nejkrásnější pláže ostrova - Rajska plaža a v poměrně klidném místě v městečku Lopar. Obchod je asi 200 m od vilky, v blízkosti jsou také restaurace.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Apartmánů

Nově postavený apartmánový dům má výbornou polohu v blízkosti nejkrásnější pláže ostrova – Rajska plaža a v poměrně klidném místě v městečku Lopar. Obchod je asi 200 m od vilky, v blízkosti jsou také restaurace.

Vybavení Apartmánů

V domku jsou tři apartmány, vlastník bydlí v sousedním domě. Za domem je parkoviště zastíněné vinnou révou, ve dvoře je k dispozici gril.
Apartmán pro 4-5 osob má dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s gaučem a plně vybaveným kuchyňským koutem včetně chladničky, trouby a rychlovarné konvice, SAT-TV, prostorný balkon s venkovním nábytkem, vlastní příslušenství.

Stravování

Individuální

Sport a zábava

V blízkosti je sportovní centrum, na pláži je možnost pronájmu sportovních potřeb, vodní sporty, hudba a tanec ve středisku San Marino. Lodní výlety na ostrovy, výlet do starobylého Rabu.

Pláž

Krásná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody vhodná i pro malé děti a neplavce (foto u komplexu San Marino) je asi 200 m od apartmánů. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000