crosssearch

Renovované řadové domky leží v zalesněné části romantického a klidného poloostrova Suha Punta mezi hotely Carolina a Eva do vzdálenosti 200 m od moře. Vzdálenost do města Rab je asi 4,5 km, doprava je možná busem nebo taxi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Renovované řadové domky leží v zalesněné části romantického a klidného poloostrova Suha Punta mezi hotely Carolina a Eva do vzdálenosti 200 m od moře. Vzdálenost do města Rab je asi 4,5 km, doprava je možná busem nebo taxi. Vybavení areálu: Centrální recepce, restaurace, bary, minimarket, stánek s ovocem a zeleninou. Možnost využití sportovních areálů v blízkosti hotelů Eva a Carolina a také jejich služeb a barů. Parkoviště v areálu.

Vybavení pokojů:


Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky (renovované v roce 2006) jsou vybavené sat. TV a terasou na posezení.

Pláž:


Pěkné kamenité pláže do 200 m, v přilehlých zátokách jsou všechny druhy pláží - kamenité, s vybetonovanými plochami, oblázkové až písčité. Nedaleko je také oficiální nudistická pláž. Křišťálově čisté moře - oceněné modrou vlajkou.

Strava:


V  restauraci hotelu Eva formou bohaté bufetové polopenze včetně nealkoholických nápojů, piva a vína k večeři.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000