crosssearch

Pavilony hotelového typu Lopar/Plaža, Sahara/Rab a Veli Mel jsou situovány přímo nad oblíbenými písečnými plážemi polo­ostrova Lopar, asi 15 km od městečka Rab, s nímž je spojeno autobusovou linkou. Středisko je ideální pro rodiny s malými dětmi a seniory, obzvláště pak pro...

Konečná cena za osobu od: 10 358 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Pavilony hotelového typu Lopar/Plaža, Sahara/Rab a Veli Mel jsou situovány přímo nad oblíbenými písečnými plážemi polo­ostrova Lopar, asi 15 km od městečka Rab, s nímž je spojeno autobusovou linkou. Středisko je ideální pro rodiny s malými dětmi a seniory, obzvláště pak pro milovníky písečných pláží.

Vybavení střediska:

Větší středisko klubového typu je vybaveno vším potřebným pro strávení kvalitní dovolené. Restaurace s terasou je ve vzdálenosti 50 200 metrů od jednotlivých pavilonů. Pavilony jsou třípatrové Plaža, Lopar a Veli Mel mají výtah, Sahara a Rab jsou bez výtahu, každý pavilon má svou recepci. Parkování je možné u pavilonů, na místě lze zakoupit i vlastní parkovací místo. V místě jsou veškeré služby, obchody, stánky, dětské atrakce a půjčovna sportovních potřeb. Internet za poplatek.

Sport a zábava:

Tenis, hřiště na volejbal, minigolf, půjčování člunů. Další druhy vodních sportů včetně vodního skútru a paraglidingu, pro děti trampolína, nafukovací skluzavky, autíčka. Taneční terasa.

Pláž:

Překrásná písčitá pláž dlouhá asi 2 km ve vzdálenosti asi 300 metrů od pavilonů, tobogan. Moře je velmi mělké i dále od břehu, takže jsou pláže vhodné i pro koupání malých dětí. Další písčité i kamenité pláže včetně nudistické pláže jsou ve vzdálenosti od půl do dvou kilometrů.

Stravování:

Bohatá polopenze bufetovým způsobem, k večeři je v ceně neomezené množství nealkoholických nápojů, vína a piva.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Lopar - ostrov Rab

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním příslušenstvím. Pavilon Lopara nově i Plaža je nově renovovaný a zmodernizovaný především pro rodiny s dětmi, většina klimatizovaných pokojů jsou suity o ploše cca 37m2 sestávající se z ložnice se dvěma lůžky a denního pokoje s možností až tří přistýlek (pokoje nejsou oddělené dveřmi), dva balkony. Vyžádat lze i dvoulůžkové pokoje nebo suitu superior pro max. 6 osob. Pavilony Sahara a Rab jsou renovované, vybavené novým nábytkem a klimatizací, bez balkonu, pavilon Veli Mel je také po renovaci, má klimatizaci a balkony.

Tipy pro správnou volbu:

- písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře - bufetové stravování včetně nápojů k večeři

GPS:

44.82623,14.745176

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000