crosssearch

Nově renovovaný hotel s dlouholetou tradicí má výbornou polohu nedaleko centra města, přitom však na klidném místě uprostřed překrásné zahrady s exotickými palmami a středomořskou vegetací.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nově renovovaný hotel s dlouholetou tradicí má výbornou polohu nedaleko centra města, přitom však na klidném místě uprostřed překrásné zahrady s exotickými palmami a středomořskou vegetací.

Vybavení hotelu:

Recepce, restaurace, nové luxusní wellness centrum nabízí (za poplatek) různé druhy sauny, hydromasáže, whirpool, solárium, masážní a kosmetický salon, fitness. Terasa na posezení, piano bar, kadeřník. Nově vybudovaný menší vnitřní bazén s protiproudem a venkovní bazén s whirpoolem, denní bar, sluneční terasa a lehátka u bazénu zdarma.

Sport a zábava:

Hudební večery na terase hotelu, různé druhy zábavy ve starobylém městě Rab, tenisové kurty u hotelu, vodní sporty, lodní výlety.

Pláž:

Městská pláž je hned pod parkem, asi 10 minut pěšky od hotelu. V sezoně je organizován za poplatek převoz lodí na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova Frkanj, kde je zároveň i nudistická pláž.

Stravování:

Bufetová polopenze.

Informace k cenám:

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko:

Rab - ostrov Rab

Pokoje:

Nově renovované klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky mají telefon, SAT-TV, mini bar a sejf. Dražší pokoje mají výhled do parku.

Tipy pro správnou volbu:

- nově renovovaný klidný hotel - pěkné wellness a nový bazén - blízko do centra starobylého Rabu

GPS:

44.760935,14.758286

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000